Teamklassement

Het tussenklassement van de verschillende studentenwielerverenigingen na de vijfde studentencup is als volgt.

PlaatsVerenigingStudentencup DelftStudentencup GroningenStudentencup NijmegenStudentencup TilburgStudentencup AmsterdamTotale Ploegenklassement punten
1NSWV Mercurius36267270,256260,2
2ESWV Squadra Veloce61,104654,161,1222,3
3WTOS Delft39075,12321158,1
4USWV de Domrenner44,113501024141,1
5DWV Klein Verzet1756,1181719127,1
6GSWV Tandje Hoger1070,2171410121,2
7ASSWSV SKITS190151061,2105,2
8TSWV de Meet35,1013371095,1
9WSWV Hellingproof141021101368
10MSMWV Dutch Mountains0035,110045,1